Veseli: Një datë, tri rënie, një qëllim: Liria e Kosovës!

06 maj 11:53

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka përkujtuar Luan Haradinajn, Fehmi Aganin dhe Artim Jasharin.

Ai ka thënë se Haradinaj, Agani e Jashari kishin një qellim, lirinë e Kosovës.

“Luan Haradinaj, Fehmi Agani, Artim Jashari. Një datë, tri rënie, një qëllim: Liria e Kosovës!”, ka shkruar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Image may contain: 1 person, selfie and closeupImage may contain: 1 person, closeupImage may contain: 1 person, stripes and closeup

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Selma Blair, aktorja që zbuloi diagnozën e saj, sklerozë të…