Veseli i shqetësuar për gjendjen e Isa Mustafës

15 janar 2018 | 19:40

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka marrë me shqetësim lajmin për gjendjen shëndetësore të ish-kryeministrit, Isa Mustafa.

Sipas Veselit, Kuvendi i Kosovës do të ofrojë gjithë ndihmën institucionale për shërimin e tij.

Kryeparlamentari Veseli uron shërim sa më të shpejtë për Mustafën dhe kthim sa më parë në familje dhe punë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryeministri dhe lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa…