Vetëm pesë futbollistë e kanë vendin e sigurt në Bayern  

23 shkurt 2024 | 13:01

Bayern Munchen po kalon një sezon aspak të mirë dhe ndryshimet në fund të kampionatit pritet të bëhen nga drejtuesit e klubit.

Trajneri Thomas Thuchel do të largohet, kurse mediet në Gjermani raportojnë se vetëm pesë futbollistë janë të paprekshëm, kurse të tjerët mund të largohen. Futbollistët që pritet të jenë pjesë e gjigantit gjerman edhe edicionin e ri janë Joshua Kimmich, Harry Kane, Manuel Neuer, Thomas Muller dhe Jamal Musiala.

Bayerni është eliminuar nga Kupa, derisa me gjasë do të humbas edhe garën për titull, kurse në Ligën e Kampionëve ka pësuar humbje në ndeshjen e parë nga Lazio (1-0).

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se…