Victoria Beckhami ndaloi djalin e saj për ta takuar Rita Orën

30 janar 10:38

Është raportuar se Brooklyn Beckham dhe Rita Ora kanë pasur një romancë të shkurtër në vitin 2017. Një burim i ka thënë “MailOnline” që Brooklyn Beckham vetëm sa i pati mbushur 18 vjet kur ata filluan të flirtonin me njëri-tjetrin.

Ata, me sa duket, u takuan disa herë dhe u panë dorë për dore në “The Electric” në West London. Sipas raportimeve, kjo lidhje nuk i pëlqeu Victorias kur pa shkëmbimin e mesazheve mes të dyve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë bërë paraqitjen e tyre…