Video nga takimi i Ramës me Osmanin dhe Hotin

29 qershor 17:26

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është takuar të hënën me kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani.

Rama në llogarinë e vet në “Facebook” ka publikuar një video nga takimi me kryeparlamentaren Osmani.

“Në Prishtinë, me kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani”, ka shkruar Rama në mbishkrimin e videos.

Po ashtu, Rama ka publikuar një video nga takimi me homologun e tij, Avdullah Hoti.

🇦🇱🇽🇰NË PRISHTINË – Me Kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti

Publiée par Edi Rama sur Lundi 29 juin 2020

🇦🇱🇽🇰NË PRISHTINË – Me Kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani

Publiée par Edi Rama sur Lundi 29 juin 2020

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti amerikan Donald Trump akuzohet se ka përdorur në tubimet…