Vite më parë i dhuroi veshkën, Selena Gomez ka dy fjalë për mikeshen

12 mars 2021 | 17:41

Selena Gomez ka shprehur mirënjohjen ndaj mikeshës së saj më të mirë për dhurimin e veshkës. Shoqja e saj, Francia Raisa publikoi një fotografi nga spitali në vitin 2017, gjatë kohës kur i dhuroi veshkën këngëtares. Ajo apeloi për rritjen e ndërgjegjësimit për sëmundjet e veshkave në Ditën Botërore të Veshkave.

“Nëse më keni ndjekur për një kohë, ju e dini që e kam mbajtur procesin e dhurimit të veshkave time mjaft private. Sidoqoftë, mendoj se kam arritur në një pikë në jetën time ku ndihem rehat dhe e sigurt duke folur për përvojën time dhe duke përdorur platformën time për të rritur ndërgjegjësimin për sëmundjet e ndryshme të veshkave që prekin popullatën tonë. ” u shpreh ndër të tjera Francia.

Besties: 'Faleminderit që më bekove.  Unë jam përgjithmonë mirënjohëse ndaj jush, 'shkroi Selena ndërsa citoi postimin e Francia;  fotografuar së bashku në 2017 në LA

Selena ka shpërndarë postimin e saj, ndërsa ka shprehur dhe njëherë falenderimet për mbështetjen e dhënë. “Faleminderit që më bekove. Jam përgjithmonë mirënjohëse ndaj teje.”, ka shkruar Selena. Kujtojmë që Francia i dhuroi veshkën Selenës, pasi këngëtarja rrezikonte jetën nga sëmundja që vuante, lupusi. /abcnews.al

E ëmbël: Selena ndau një foto të të dyve në spital në vitin 2017 pas dhurimit.  'Nuk ka fjalë për të përshkruar se si mund të falënderoj shoqen time të bukur Francia Raisa,' shkroi ajo në atë kohë

Bojë e re: Ajo zbuloi një tatuazh që kishte bërë në datën e transplantimit në krahun e saj në videon e saj të vitit 2020 për të rrallë.  Francia gjithashtu ka një tatuazh të ngjashëm

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria italiane ka shtrënguar masat antiCovid. Gjysma e vendit futet…