Vjen reagimi i “O Sa Mirë” për vdekjen e aktorit: Dhimbje e tmerrshme…

24 prill 14:00

Art Kurti, aktori i njohur i serialit “O Sa Mirë” ka ndërruar jetë sot në rrethana të dyshimta.

Kurse tashmë kanë reaguar edhe drejtuesit e serialit “O Sa Mirë” përmes faqes zyrtare në llogarinë në “Facebook”.

“Dhimbje të tmerrshme dhe pikëllim të pakufishëm na dha sot lajmi për vdekjen e Art Kurtit, kolegut fantastik që kishim në Serialin “O Sa Mirë”. Tepër i ri për të shkuar. Do ta kujtojmë gjithmonë mirësinë e tij, talentin e tij, të qeshurën e tij. Ngushëllime familjarëve, artistëve dhe miqve!”, thuhet në postimin e tyre.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk, në një konferencë të…