Vodhi 50 euro nën kërcënimin e armës, arrestohet i mituri

27 korrik 10:06

Sipas Policisë tek i njëjti janë gjetur dhe sekuestruar një revole me gaz, një thikë, si dhe një shkrepëse në formë të revoles.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) u ka…