Xhaka, Wengerit: Ëndërr të luaja për ju

20 prill 17:16

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka ka falënderuar trajnerin e tij tek Arsenali, Arsene Wenger, ndërsa thekson se ishte një ëndërr e vërë realitet të ishte nën menaxhimin e francezit.

“Një ëndërr e bërë realitet ishte të luaja për ju, dhe nder të ju kisha trajner. Faleminderit trajner, një legjendë e madhe. Tani duhet të përfundojmë këtë sezon së bashku në mënyrën më të mirë të mundshme dhe ta përfundojmë me një trofe më shumë”, ka shkruar Xhaka në rrjetet sociale.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se…