Xhensila pëson incident, veshja i zbulon më shumë se ç’duhet

21 maj 2024 | 11:55

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka pësuar një tjetër incident në një nga koncertet e saj të fundit.

Teksa performonte para publikut, bluza e shkurtër i ka zbuluar të brendshmet. Pavarësisht se Xhensila është munduar të mbulohej me shpejtësi, kjo nuk i ka shpëtuar aspak syrit të fansave të saj.

Kujtojmë se Xhensila ështe në kulmin e koncerteve gjatë karrierës së saj. Ndërkohë që është tashmë edhe një nënë e divorcuar, me dy fëmijë.

Siç tregon në rrjetet sociale, këngëtarja ka arritur të balancojë karrierën me jetën familjare duke mos i munguar prania e saj Ajkës dhe Amenit.

Kujtojmë se Xhensila ështe në kulmin e koncerteve gjatë karrierës së saj. Ndërkohë që është tashmë edhe një nënë e divorcuar, me dy fëmijë.

Video: Xhensila pëson incident në koncert

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Albin Kurti ka zhvilluar një takim me grupin punues…