Xhudo, Flaka Loxha dhe Erza Muminoviq fituan të bronztat në Kupën Evropiane për senior

17 qershor 2024 | 11:05

Pas një pauze disa javëshe, rikthehemi me medaljet e radhës nga sporti i xhudos.

Bursistet olimpike, Flaka Loxha dhe Erza Muminoviq, fituan të bronztat në Kupën Evropiane për senior, të mbajtur në Podcetrtek të Sllovenisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një takim i papritur e i befasishëm i para një…