Ylli 33-vjeçar nuk i lë vend imagjinatës

11 shkurt 15:38

Ajo asnjëherë nuk e ka problem që të ekspozojë format e saj bombastike. Është fjala për Lauren Goodger, e cila së fundmi ka treguar më shumë seç duhet me veshjen e saj.

33-vjeçarja është fotografuar të martën në Kent me një veshje transparente. Streçet e saj ishin aq të holla sa i tregonin tangat e zeza. Ndërkohë lart mbante veshur një bluzë dhe një xhup po të zi, lëkure.

Ylli televiziv nuk i ka lënë vend imagjinatës së kalimtarëve, të cilët nuk i kanë kursyer vështrimet te të pasmet e Lauren.

LAUREN

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Erërat e fuqishme që kishin përfshirë Komunën e Istogut javën…