Ylli i Arsenalit filmohet duke bërë aksident (Video)

26 nëntor 13:35

Mesfushori i Arsenalit, Joe Willock, është filmuar duke humbur kontrollin me veturën e tij luksoze.

21-vjeçari ishte duke u kthyer nga stërvitjet ku i mbajti në Londrën veriore, ku si duket në pamje ai fillimisht gabon shiritin dhe më pas shihet duke ndërruar atë duke shkaktuar që vetura të humb kontrollin dhe të përplaset.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme materiale dhe Willock është në gjendje shëndetësore të mirë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka pritur…