Zaimina Vasjari duket mjaftë bukur me fustanin ngjyrë të kuqe

18 tetor 2018 | 16:59

Zaimina Vasjari së fundi, ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese me fustanin ngjyrë të kuqe dhe me dekoltenë shumë të theksuar e po ashtu këmbën e hapur.

Ndryshe Zaimina është njëra nga femrat që me pamjen e saj provokon shumë shpesh dhe ku mer shumë pëlqime dhe komente.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një lajm i keq ka ardhur për Interin pak para…