Zbulohet çmimi i Samsung Galaxy F, telefoni që paloset

16 nëntor 2018 | 23:19

Kompania koreano-jugore, Samsung, prezantoi telefonin e palosshëm pak ditë më parë.

Sipas media koreane “Yonhap”, kompania do ta hedhë në treg që në mars të vitit 2019.

Po e njëjta media thotë se telefoni do të quhet “Galaxy F”, dhe se çmimi i tij do të jetë plot 1770 dollarë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski që në shtator, kishte…