Zendaya dhe Jacob Elordi janë në lidhje të dashurisë

09 shkurt 13:29

Aktorët e njohur Zendaya dhe Jacob Elordi të hënën e konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë.

Ata rrugëve të Nju Jorkut janë fotografuar nga paparacët gjersa putheshin.

Çifti duket shumë i lumtur nën shoqërimin e njëri-tjetrit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një ushtar tajlandez që la të vrarë 26 persona në…