Zhduket një grua në Klinë

21 maj 2024 | 12:01

Një grua është zhdukur të hënën në qytetin e Klinës.

“Ankuesja shtetase e Shqipërisë ka njoftuar policinë se viktima femër ka dalë nga shtëpia ku banojnë dhe nuk është kthyer. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka…