Zhduket një person nga Suhareka

08 tetor 2019 | 11:50

Të hënën një burrë e ka njoftuar Policinë se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Personi në fjalë nuk është kthyer në shtëpi që nga 2 tetori dhe është nga Suhareka.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Saturni ka kaluar Jupiterin, duke u kthyer në planetin me…