Zhduket që tri ditë një grua në Mitrovicë

21 qershor 2024 | 10:44

Një grua është zhdukur që tri ditë në Mitrovicë, dhe ende nuk ka ndonjë informatë se ku ndodhet.

Rastin për policinë e ka dhënë një familjar i gruas.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër është larguar  nga shtëpia dhe se nuk ka ndonjë informatë se ku ndodhet. Rasti është duke u hetuar”, është thënë në raportin e policisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një foshnje rreth dymuajshe ka vdekur në Skenderaj. Lajmin për…