Zoë Kravitz martohet në Paris

30 qershor 2019 | 12:17

Zoë Kravitz është një grua e martuar. Artistja e cila është vajza e Lenny Kravitz është martuar me aktorin Karl Glusman, të shtunën në Paris, raporton “Us Weekly”.

Të ftuarit në ceremoninë e së shtunës ishin edhe Keith Urban dhe Denzel Washington.

Çifti ka qenë së bashku që nga viti 2016 dhe ishin fejuar në vitin 2018.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
E drejta e votës nuk është vetëm një e drejtë,…