Zvicra kalon në epërsi ndaj Gjermanisë

23 qershor 2024 | 21:38

Zvicra e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit ka kaluar në epërsi 1:0 ndaj Gjermanisë. Për 1:0 shënoi Dan Ndoye në minutën e 28-të.

Pak më parë, Gjermania dërgoi topin në rrjetë por arbitri e anuloi atë pas rishikimit të situatës në VAR.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zvicra ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Gjermanisë. Ishte…