Zyrtare: KEK-u transferon Papuqin

11 janar 2018 | 15:38

KF KEK-u pasi transferoi Enis Zabergjën, Miran Maksutin dhe Valon Zeqirin e ka zyrtarizuar edhe transferimin e mbrojtësit pejan, Florent Papuqi.

Papuqi pritet të jetë pasardhës i Liridon Kukajt, i cili u transferua të Ballkani i Therandës. KEK-u është kampion vjeshtor në Ligën e Parë dhe synim e ka rikthimin në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të platformës më të madhe për të rinjtë…