Zyrtare: Mascherano te Hebei China Fortune

24 janar 2018 | 12:37

Mesfushori argjentinas Javier Mascherano edhe zyrtarisht i është bashkuar klubit të Superligës Kineze, Hebei China Fortune.

“Pas arritjes së marrëveshjes me Barcelonën dhe vetë lojtarin, kapiteni i shquar argjentinas, Mascherano, nga sot është i është bashkuar Hebei China Fortune edhe zyrtarisht”, thuhet në njoftimin e klubit kinez.

33-vjeçari ka luajtur për Liverpoolin, West Hamin United, Corinthians dhe River Platen.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në Konferencën…