Laura Pausini surprizon fansat

20 dhjetor 11:21

Pas një viti shkëputjeje nga tregu muzikor, këngëtarja italiane ka surprizuar fansat.

Laura Pausini, në llogarinë e saj në “Instagram”, ka njoftuar për lansimin e albumit në vitin 2018 si dhe një turne botëror.

Këngëtarja në një postim në rrjetet sociale ka publikuar edhe datat e turneut i cili nis në Romë, më pas në Miami, Nju Jork, Los Angelos dhe në shtete të tjera të botës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Këngëtari Enrique Iglesias dhe ish-tenistja Anna Kournikova janë bërë prindër…