>

Publikohet klipi i këngës së Botërorit, shkëlqen Era Istrefi

08 qershor 15:45

Video klipi i këngës zyrtare të Kampionatit Botëror, tashmë është publik.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, në bashkëpunim me Uill Smith dhe Niki Xhem, janë figurat e artit që shoqërojnë me këngën e tyre evenimentin sportiv më të madh të globit.

Kujtojmë që Botërori starton në datën 14 qershor dhe do të përfundojë më 15 korrik. Zëri i këngëtares shqiptare do të jetë në veshin e gjithë Botës, të cilët do të ndjekin Botërorin dhe nuk mund ta humbasin dhe këngën kushtuar këtij kampionati madhështor.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të fundit
Mesfushori shqiptar, Përparim Hetemaj mund të bëhet me skuadër të…