21 Modelet “më të nxehta” të rrjeteve sociale

20 nëntor 2018 | 16:55

Emily Ratajkowsky është modelja me më së shumti fansa që ndjeket në rrjetet sociale.

Ajo është me mbi 12 milionë ndjekës në Instagram, ndërsa “rivalet e saj” ku ndodhen sipas revistës “Esquire”.

Revista “Esquire” ka bërë një renditje të 21 modeleve më të pëlqyera në rrjetet sociale. E përbashkëta e tyre është se janë të reja, të bukura, ambicioze dhe të guximshme përpara aparatit fotografik, ndërsa ndryshimi i vetëm, numri i ndjekësve.

  1. Madi Edwards

2. Jocelyn Chew

3. Devin Brugman

4. Charlie Austin

5. Caroline Kelley

6. Anna Herrin

7. Ashley Sky

8. Elizabeth Sawatzky

9. Beatriz Fernandez

10. Erika Wheaton

11. Galinka Mirgaeva

12. Gemma Vence

13. Jessica Raemy

14. Julia Evans

15. Elizabeth Turner

16. Mathild Tantot

17. Melody Le

18. Raven Lyn

19. Sarah Stephens

20. Cindy Mello

21. Emily Ratajkowski

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sonte zhvillohet ndeshja e Ligës së Kombeve në mes Kosovës…