22-vjeçarja “bombë” i vë “flakën” rrjetit, shfaqet me të brendshme

14 janar 15:42

Miliarderja më e vogël në botë, Kylie Jenner, duket se ka vendosur që t’i vërë “flakën” rrjetit. Në profilin e saj në “Instagram”, 22-vjeçarja  ka postuar disa fotografi vetëm me të brendshme.

Kylie ngjan si një Rapunzel ndërsa flokët e saj të gjatë gati prekin tokën. Ajo qëndron e kapur në një litar të gjatë rozë.

Dhe padyshim që ia ka arritur qëllimit që të nxjerr në pah format e saj bombastike trupore me bikinit seksi.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron…