29 raste të reja me Covid

23 qershor 12:30

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit nga 280 testime, 29 qytetarë kanë rezultuar pozitiv në Covid-19 dhe nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Sot janë shëruar edhe 15 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 225.312.

Në total numri i rasteve aktive me Covid është 168.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nadije Aliu shpall të pavlefshme dëftesën e deri më klasën…