42-vjeçarja izraelite lind fëmijën e 20

24 dhjetor 15:32

Një gjyshe 42-vjeçare izraelite lindi fëmijën e 20. Gruaja ultra-ortodokse nga Jerusalemi tronditi stafin e repartit të amësisë të Spitalit të Hadassahut, Ein Kerem, kur ajo u tha se ajo kishte 19 fëmijë, shkruan “Times of Israel”.

Disa nga fëmijët e saj më të mëdhenj janë të martuar dhe kanë fëmijë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Japoni, në kohën e Krishtlindjeve, ekziston një këngë që…