51-vjeçarja e famshme ha krahë pule pikante, heq këmishën dhe del vetëm me… (VIDEO)

21 qershor 2024 | 11:34

Ish-top modelja, Heidi Klum, ka qenë së fundmi e ftuar në një intervistë për emisionin “Hot Ones” në “Youtube”, ku u detyrua që të hante disa krahë pule me salcë pikante.

Temperatura e 51-vjeçares u ngrit në nivele të tilla, saqë ajo hoqi këmishën që kishte veshur dhe vazhdoi intervistën, sikur asgjë nuk po ndodhte, vetëm në reçipeta të kuqe.

Kur arriti te krahu i tetë i pulës, ndaloi dhe tha “po nxehem”, hoqi këmishën e saj dhe qëndroi vetëm reçipeta.

“Edhe unë po nxehem tani”, tha prezantuesi 38-vjeçar i Sean Evans.

Në të njëjtën intervistë, Klum ka zbuluar edhe veshjet më të shtrenjta që ka veshur në karrierën e saj.

“Reçipeta 12.5 milionë euro dhe pantallona të shkurtra 740,000 euro të Victoria’s Secret. Kishte diamante dhe rubin kudo. Mendoj se me këtë hyra në Librin e Rekordeve Guinness”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Argjentina e ka nisur me fitore mbrojtjen e titullit në…