63-vjeçari përleshet dhe rreh hajdutët e armatosur (Video)

19 tetor 13:54

Një shitës 63-vjeçar në Britani ka vepruar si pak kush do reagonte para një tentative grabitje në dyqanin e tij.

Nga sa dallohet në videon e mëposhtme ai është përleshur me dy hajdutë shumë më të rinj se ai dhe të armatosur me thika.

Por pavarësisht kërcënimeve të hajdutëve ai ka hapur vetë derën që indante ata dhe është hedhur mbi njërin prej tyre.

Siç dallohet edhe në video ata nuk mundën të dalin nga dyqani me më tepër se sa disa pako paketa duhani.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia europiane e policisë së antikrimit, Europol, nisi sot një…