79 aksidente në 24 orët e fundit në Kosovë

26 nëntor 2023 | 09:28

892 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 24 aksidente me të lënduar dhe 55 me dëme materiale.

Policia bën me dije se në 24 orët e fundit janë arrestuar gjashtë persona dhe pesë janë dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person…