Ragip Xhaka uron nipin për ditëlindje, Klevisin

25 mars 2024 | 20:04

Ragip Xhaka, babai i Taulantit dhe Granitit, sot është ndier i lumtur dhe shumë i gëzuar.

Ai sot po feston ditëlindjen e katërt të nipit, Klevisit.
Klevisi është djali i mesfushorit më të mirë në Evropë, lojtarit të Leverkusenit, Granit Xhaka.
Veprimtari e ish-i burgosuri politik, Ragip Xhaka, në “Facebook” i ka uruar Klevisit ditëlindjen kësisoj:
“Klevis, zemra e gjyshit, urime ditëlindja! Të duam shumë!”, ka shkruar Xhaka në urimin e tij, të cilit ia ka bashkëngjitur edhe foton e Granitit me Klevisin e vogël.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për shkak të kërcënimeve të mundshme nga Rusia, shefi i…