A po planifikojnë të bëhen prindër Nick dhe Priyanka?

18 prill 11:45

Kur do të bëhen prindër Nick Jonas dhe Priyanka Chopra? Këngëtarja iu përgjigj kësaj pyetje me katër fjalë. “Ne po kalojmë kohën tonë”, ka thënë këngëtarja 26 vjeçare për “Extra” rreth planifikimit të një familje me aktoren 36-vjeçare. Nick dhe Piryanka u martuan në fund të vitit të kaluar dhe duket sikur nuk po nxitojnë për të filluar një familje.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rudina Hajdari, nga sot do të jetë kryetarja e grupit…