A shkoi Bebe Rexha pa të brendshme në “Grammy”? (Foto)

10 shkurt 16:03

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po e pret me padurim mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve, “Grammy Awards”.

Ajo lufton për dy çmime në këtë event prestigjioz, njëjtë si patriotja Dua Lipa për “Artistja e re më e mirë” dhe për “Duetin më të mirë të zhanrit country” me këngën “Meant to be”, ku ka bashkëpunuar me Florida.

Bebe ishte prezente në mbrëmjen festive para “Grammy-t”, duke qëndruar përkrah Rita Orës, me të cilën ka shkëmbyer batuta dhe kanë rrëmbyer vëmendjen e paparacëve.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha nga Vlora e…