“A ta ka nxi Sami Kurteshi jetën”? Daka: Jo, fare

03 mars 21:52

Ne kemi bashkëpunim ndërinstitucional. Po jemi takuar gjatë organizimit për pavarësi. Nuk kemi arritë të diskutojmë. Nuk mund të komunikoni me të sa herë të doni, por vetëm atëherë kur ka nevojë.

Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka sonte në Rubikon është pyetur se a ka qarë ndonjëherë nga presioni i punës, siç kishte bërë dikur paraardhësja e saj, transmeton Periskopi.

Ndërsa ajo u pyet se a ia ka nxier jetën Sami Kurteshi i Vetëvendosjes.

‘’Nuk besoj që i meriton dikush lot e mi më shumë se familja ime. Kurteshi nuk ma ka nxi mu jetën fare. Kurteshi thjesht nuk e kupton rolin e tij si anëëtar i KQZ-së dhe vetëm e dëmton imazhin e institucionit’’ /Periskopi

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të paktën tetë persona u plagosën me thikë në një…