Abrashi rikthehet në mars

20 dhjetor 12:21

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Amir Abrashi, i cili ka vuajtur nga një lëndim i gjatë, pritet të jetë i gatshëm për pjesën e dytë të kampionatit.

Lajmi është konfirmuar nga trajneri i Freiburgut, Christian Streich. “Amiri po stërvitet shumë mirë dhe shumë fort. Të gjithë që e njohin Amirin e dinë se ai është një luftëtar i pabesueshëm në fushë dhe stërvitet gjithmonë mirë. Ai do ta nisë stërvitjen me skuadrën në fund të janarit dhe do të jetë i gatshëm në mars”, ka thënë Abrashi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Marigonë  Kelmendi, “Merimangat e lirisë”, poezi, “Buzuku”, Prishtinë, 2018 BEHAR…