Adele, fanse e Spice Girlsit

18 qershor 11:17

Grupi Spice Girls është rikthyer në skenë pas disa vjetëve. Këtë të shtunë ato performuan në stadiumin Wembley të Anglisë.

Këngëtarja e njohur Adele ka thënë se është fanse e këtij grupi. Ajo ka qenë në koncertin e tij dhe ka bërë një fotografi me pjesëtaret e grupit.

Adele ka thënë se ky grup e ka bërë të qesh dhe të qaj. Gjithashtu, ajo ka shtuar se këto këngëtare janë të mrekullueshme.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Grupi Spice Girls është rikthyer në skenë pas disa vjetëve.…