Adelina Ismaili ekspozon linjat perfekte trupore e veshur me…

20 nëntor 15:36

Një divë e vërtetë! Adelina Ismaili ekspozon linjat perfekte

Ajo është një ndër femrat shqiptare që nuk njeh moshë. Është fjala për këngëtaren e dashur për publikun, Adelina Ismaili, e cila pavarësisht se vitet kalojnë, ajo bëhet çdo ditë e më e bukur dhe vazhdon të mbetet një divë.

E këtë e vërteton herë pas here përmes postimeve që bën në rrjetet sociale. Së fundmi, Adelina pozoi e veshur me një fustan ngjyrë rozë të ngushtë mbas trupit që i nxirrte në pah linjat e saj elegante trupore.

Një divë e vërtetë! Adelina Ismaili ekspozon linjat perfekte

“Bëhu energjia që dëshiron të tërheqësh ?”, shkroi këngëtarja krahas imazhit seksi, duke dhënë një mesazh për të gjithë.

Këngëtarja dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse, teksa nuk kanë munguar as komplimentet dhe komentet pozitive për look-un e saj.

Një divë e vërtetë! Adelina Ismaili ekspozon linjat perfekte

Një divë e vërtetë! Adelina Ismaili ekspozon linjat perfekte

Një divë e vërtetë! Adelina Ismaili ekspozon linjat perfekte

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Saranda Bogujevci, shpesh në organizime të ndryshme ka shpalosur dhimbjen…