Adelina Ismajli dhe Sabri Fejzullahu vijnë së shpejti me një këngë

09 korrik 2024 | 14:35

Këngëtarja Adelina Ismajli ka bërë të ditur se është duke punuar në një projekt të ri muzikor.

E këtu bëhet fjalë për një bashkëpunim me këngëtarin Sabri Fejzullahu.

Artistja kosovare e ka shpërndarë një fotografi në rrjetin social Instagram duke e ndarë pamje nga videoklipi.

“Së shpejti” ka shkruar Ismajli, duke i bashkangjitur në publikim të gjithë bashkëpunëtorët e këtij projekti.

ti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Dukagjinit nga Klina vazhdon me përforcime. I fundit…