Adri Rogaqi nuk ka te ndalur vjen me këngë me te re “Shejtane”

29 nëntor 18:44

Adri ka lansuar disa potpuri me yllin e muzikës popullore Afrim Muçiqi ne bashkëpunim me Aida Doçin ku janë pritar shumë mire nga publiku.

Se fundmi ka lansuar këngën e re me titull ‘’Shejtane” ku tekstin e këngës e ka shënuar DEYZO ndërsa muzikën SARDI MNERI , videoklipin e ka realizuar Sunset Films

Adri është mjafte i angazhuar neper mbrëmje rinore, ku premton se nuk do te ndalet dhe do te këtë këngë te reja dhe bashkëpunime.


Adri Rogaqi – Shejtane

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Senegali mori një fitore të madhe 2-1 ndaj Ekuadorit duke…