Adrola Dushi shfaqet më tërheqëse se kurrë

02 gusht 09:59

Adrola Dushi është një ndër modelet më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja 27-vjeçare është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan momente nga përditshmëria e saj. Së fundmi, Adrola ka realizuar një set të ri fotografik, ku shfaqet më tërheqëse se kurrë më parë.

E veshur me një fustan të gjatë, që i nxjerr në pah format perfekte trupore, Adrola ka treguar edhe njëherë se mbetet një ndër modelet më të mira shqiptare. Një detaj tjetër që ka rënë në sy, është dhe look-u i modeles, e cila ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shikojmë deri më tani, vjen me flokë të gjatë.

Kujtojmë që së fundmi modelja u përfol edhe për një lidhje me reperin Capital T, pasi ky i fundit publikoi një foto ku shihej së bashku me Adrolën. Kaq deshën fansat, të cilët menjëherë spekuluan se janë në një lidhje, kjo pasi ata shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

View this post on Instagram

💙

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq Ben mrekulli 🌟

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia në Prizren dhe Inspektorët komunal kanë mbyllur 12 lokale…