Afërdita Dreshaj, çaste romantike me bashkëshortin

24 tetor 2018 | 11:10

Këngëtarja dhe modeluesja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, po jeton si në përralla. Afërdita Dreshaj është martuar me hokeistin çek Jakub Kindl dhe shpeshherë ka treguar se pranë tij ndihet tejet e lumtur.

Në një çast romantik dyshja shihen edhe në foton e fundit të publikuar në rrjetin social “Instagram”. “Në krahët e t’u, përgjithmonë”, ka shkruar Afërdita pranë imazhit të postuar ku edhe ka pranuar komente të ndryshme nga ndjekësit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja dhe modeluesja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, po jeton…