Agim Bahtiri ndan 2 mijë euro për familjen e të riut që vdiq nga shembja e “Adriatikut”

23 prill 2019 | 13:10

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka ndarë dy mijë euro nga buxheti personal për familjen e 27 vjeçarit Visar Behrami që humbi jetën nga shembja e objektit të ish hotelit “Adriatik” në Mitrovicë.

Kryetari Bahtiri i ka ndarë këto mjete për mbulimin e shpenzimeve mortore.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka…