Ahmeti, deputetëve: A jeni të sigurt për shëndetin e njeri-tjetrit?

25 mars 14:18

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Shpend Ahmeti është duke e përcjellë nga shtëpia seancën për mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë Kurti.

Ahmeti ka thënë se për shkak të koronavirusit nuk është mirë që deputetët të flasin në foltore të Kuvendit.

“Qëkjo që po folni në foltore të njëjtë, nuk e keni mirë. plus tu bërtit. A jeni të sigurt për shëndetin e njeri-tjetrit? #covid19 #rriNshpi”, ka shkruar Ahmeti në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lajmet e fundit e konsiderojnë të riaftësuar dhe gati të…