‘Ai që ka marrë pare, ia q**** nanën’, degradon gjithçka në studio televizive mes Gecit dhe Ahmetit

14 qershor 2024 | 00:34

Në njërën prej studiove televizive ka degraduar gjuha e përdorur. Në debat janë përfshirë gazetari, Arben Ahmeti dhe ish-luftëtari, Gani Geci.

Akuza e kundër akuza ka pasur mes palëve duke kaluar edhe në ofendime e sharje.

“Ju kur jeni shku tek Hashimi keni marrë pare për me mbrojtë atë “Liria ka Emër”, e keni kallaj me fol çka të doni”, dëgjohet duke i thënë Geci, Ahmetit ndërkohë ky ia kthen “Ti ke marrë pare prej Gjykatës Speciale për me dëshmu pra”.

”Ai që ka marrë pare ja q**** nanën”, shprehet Geci teksa i referohet Ahmetit si “zagar i Thaçit”.

Panelistët po diskutonin për Gjykatën Speciale, përkatësisht për ish-krerët e luftës që po gjykohen në Hagë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Sylë Ukshini Çerekshekulli më parë, më 11 qershor 1999,…