Aksident i rëndë te ‘kafet e vogla’ në Prishtinë, vetura përplaset me dy motoçikleta

20 maj 2024 | 12:59

Një aksident i rëndë trafiku midis një veture dhe dy motoçikletave ka ndodhur në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes është paraqitur autoambulanca dhe policia e trafikut të cilët janë duke u marrë me rastin.

Nga pamjet shihet se dëmet materiale janë të konsiderueshme, ndërsa siç është bërë me dije të aksidentuarit janë drejtuar për tretman mjekësor në QKUK.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KEDS-i ka vazhduar me shtrimin e superpërçuesit në linjën 35…