Aksident mes autobusit dhe kamionit në kryeqytet

27 korrik 2021 | 14:28

Sot në rrugën “Agim Ramadani” në kryeqytet ka ndodhur një aksident i lehtë mes një autobusi dhe kamioni.

Nga ky aksident nuk ka të lënduar, raporton “Epoka e re”.

No description available.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ushtruesi i detyrës së kryeshefit ekzekutiv të Agjencisë së Kosovës…