Aksident mes tri veturave në Fushë-Kosovë

17 janar 10:13

Në këto qaste ka ndodhur një aksident mes tri veturave në Fushë-Kosovë.

Në kohë të njëjtë semaforët kanë qenë jashtë funksionit dhe kjo ka ndikur që shoferët të mos kenë kontrollin e duhur. Fatmirësisht nuk ka të lënduar, raporton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka reaguar…