Aksident mes veturës dhe një motoçiklete në “Kodrën e Trimave”

30 tetor 17:57

Një aksident ka ndodhur mes një veture dhe një motoçiklete.

Rasti ka ndodhur në lagjen “Kodra e Trimave” në Prishtinë.

Lexuesit e Klankosova.tv kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në moshën 41-vjeçare, Zlatan Ibrahimoviq i ka mbetur shumë futboll…